O mně

Fotografování je mým celoživotním koníčkem, který postupem let přerostl ve velkou vášeň. Mám ráda ten proces, pomocí stisknuté spouště na moment zastavit čas. A ten moment zachytit navždy pro Vaši krásnou vzpomínku. Říká se, že fotografie oživuje paměť.

Mé snímky se točí převážně okolo emocí. Ať už focení těch nejmenších, nebo krásných slečen, Vašeho svatebního dne – ta slavnostní atmosféra s cinkáním talířků v pozadí mě moc baví, vycházky se čtyřnohým mazlíčkem, nebo zdokumentovaný večer kulturního zážitku. Mimo jiné i nafocení produktů k lepší prezentaci Vašeho podnikání, a tím oslovení nových zákazníků.

Tohle všechno tvořím převážně v Brně. Ve městě, které má neskutečné charisma díky lidem, kteří se tu centralizují, ať už za prací, studiem, kamarády, kulturou, architekturou nebo třeba jen nákupy. Tyhle všechny aspekty z tohoto místa dělají skvělé prostředí s neopakovatelným genius loci, které do fotografií komponuji.

Pojďmě společně vytvořit onu vzpomínku a z obyčejného dne vytvořit ten neobyčejný, který si můžete stále pomocí fotografií připomínat. Ať už v Brně, nebo kdekoliv jinde po celé naší republice.

Těším se na Vás.